Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No kur... następny. Czy na litość wy nie macie o czym pisać? Skąd wy tych pizdusiów bierzecie?
 To są byli redaktorzy z BRAVO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było nie wyjeżdżać w okresie pandemii na świecie! chciało się zaoszczędzić parę złotych by nie odwołać wycieczki, to trzeba zbierać żniwo. Komunikaty o tym były od 2 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że mamy tutaj doczynienia z osobami, które ustawiłyby karabiny maszynowe na granicy i zaczęłyby strzelać. Problem w tym, że to w Polsce rozszalała się pandemia. Zrobią tyle testow co na Zachodzie i zobaczymy, kto gdzie będzie chciał umykać. Mi dobrze w Niemczech tutaj mam ubezpieczenie i wiem, że tutaj szpital tonie umieralnia, lecz hotel. Co widać jak niewielu zmarło na tysiące zarażonych. Mnie zafascynował inny fakt. Zauważyliście, że zniknął problem smogu, wojen, głodu i problemu "uchodźców" na granicy grecko-tureckiej? Jeszcze dwie takie pandemie i... będziemy mieć RAJ na Ziemi.
 Dobrze ci w szwabolandzie? Makrela już spisała wszystkich na straty mówiąc, że zarazi się was ponad 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie okłamuje nikogo jak twoj rząd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania twoich problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres E-mail: ferratum.loans@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro to pisać,ale"wiedziały gały co brały".Były komunikaty,ostrzeżenia,ale co tam, mnie nie ruszy.A teraz gdzie: Rząd, pomóżcie, zostaliśmy pozostawieni sami sobie!Tak samo jak podejmowaliście sami dla siebie jedynie słuszne decyzje.(dla siebie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty nie wiedziałeś 2,4,6 tygodni temu co się dzieje...?!!! Trzeba było siedzieć w domu i zapoznać się z sytuacja na świecie, a nie myślałeś gdzie tu pojechać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd ściąga do Polski tysiące Polaków narzażając 40 milionów obywateli mieszkających tu na stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że w Bawarii jest lepiej. Niestety nie mieszkam na pograniczu bawarsko-badeńskim, gdzie faktycznie jest Szwabia. A wiesz dlaczego ufam Niemcom, bo już dawno wykonano 200.000 testów, a jak w Polsce? Przy czterech ofiarach śmiertelnych, to macie nie 150 zakażonych, a minimum 2500. O ile innych śmiertelnych ofiar leczenia szpitalnego nie zakwalifikowano jako... zmarł ze starości. Mój ojciec dostał udaru, to też zwalili bezwład nog na... postępującą starość. Dopiero po prywatnej "wizycie" zrobiono mu wreszcie rezonans, a nie zwykłą tomografię. Dlatego nic, a nic nie wierzę polskim " specjalistom". A jeżeli uważasz, że od korona wirusa od razu się umiera to mylisz się. Nosiciel nie musi nawet kaszleć i wygodnie żyć. No, to teraz masz powód, by siedzieć w domu ;) Ci co są w Niemczech, mogą poddać się badaniu... Kontakt pod nr 116117. I o dziwo nie jest ciągle zajęty jak podany nr do polskiego sanepidu. No i czy potrafisz go przytoczyć? Nawet nie dali specjalnego numeru. To komu mam ufać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bruce Davids... co mi po tych 3% oprocentowania, skoro koszty udzielenia kredytu plus prowizja plus obowiązkowr ubezpieczenie plus... inne ***rele... wywindują twoje 3% do minimum 300%. To już u Bociana jest mniejsza LICHWA , bo "jedynie" 178%. A ponoć lichwa za Prawa i Sprawiedliwości została zniesiona. Pewnie tak samo jak zlikwidowano wszystkie burdele w Krakowie. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd ściąga Polaków do Polski, bo to GWARANTUJE konsTYtucJA każdemu obywatelowi Polski. Jeżeli im odmawiasz powrotu, to ciebie jako pierwszego powinni wykopać z kraju. Dlaczego? Bo JA tak chcę :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze są właśnie takie prostaczki. Myśli taki jeden z drugim, że jak już go stać na wycieczkę do Emiratów to wszyscy mają go całować po rękach i traktować jak króla i spełniać każdą jego fochę. To nic, że mamy pandemię na niespotykaną dotąd skalę, że dla wszystkich jest to nowa sytuacja i wszystko zmienia się bardzo dynamicznie, to wszyscy mają stanąć na głowie aby tylko takie PANISKO było zadowolone. I jeszcze obsmarować wszystkich w mediach jak to go okrutnie potraktowali. PROSTACTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni go zwerbować do jakiegoś wolontariatu, żeby trochę pomógł w poprawie tej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było siedzieć w domu na *** a nie teraz pretensje ile to czasu trwało przejście przez granicę. Wg mnie granice powinni zamknąć też dla takich idiotów którzy nie mają oleju w głowie decydując się na wyjazd w obecnej sytuacji. I chyba logiczne jest że kwarantanne odbywa się od razu, żeby w razie czego nikogo nie zarazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast od czasu wybuchu epidemii koronawirusa w Chinach siedzieć na d..ie w kraju, to nieodpowiedzialne nowobogackie bezmózgie snoby włóczą się akurat teraz po prawie całym już zainfekowanym świecie, by mieć się tylko czym pochwalić swoim znajomym i w ten sposób roznoszą wirusa po całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam już od godz 21 na wjazd do polski przez Olszynę . Jest już prawie 3 rano a przejechałem ledwo 2 km. To ma być ten plan rzadu.... Kwarantanna domowa ??? Z rodzina w domu ktoś chyba złe przemyślał to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łazi po autostradzie, wszczyna awantury, głupkowato pyta od kiedy ma kwarantannę... ( od za tydzien matole) skąd na dupę i czekaj ! Powinno się was w ogóle nie wpuszczać ! Tylko zarazę przywozicie ! Nie wiedziałeś matole co się dzieje na świecie? Wiedziałeś! Ale trzeba było przycebulić na promo w biurze podróży co nie pachole??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecka policja powinna go spałować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwal się na pizdę i czekaj ***synu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kur... jaki turysta to poprostu debil, było zostać tam gdzie byłeś s nie wróciłeś do kraju. Dziennik wschodni totslne dno dbo. Jak można redakowac takie gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...